Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Países Bajos > Pracownik Produkcyjno-porządkowy (o)

Pracownik produkcyjno-porządkowy (O). Noord-Holland

Ofertas de empleo en Países Bajos (Noord-Holland)

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: prace porządkowe przy linii produkcyjnejWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- pozostałe: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat.

B, podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, umiejętność pracy w zespole.

Praca w Holandii, Niemczech od pon. do pt. w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 oraz możliwa praca w sobotę i niedzielę; praca na umowę zlecenie.

Wynagrodzenie: 47,75 zł/h brutto.

Kontakt: IWAGO - POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; ul.

Bielska 49, 43-190 Mikołów; wcześniejszy kontakt tel.: 32 216 90 59.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: bezpośrednio do pracodawcy - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Países Bajos.

Región: Noord-Holland.

Número de puestos: 100.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: IWAGO - POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Marzena Paduch-Szer, tel.: 32 216 90 59

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Enero de 2022, y con identificador de la vacante:1540StPr/22/0105.