Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > operador de prensa hidráulica/operadora de prensa hidráulica > Monter Wyrobów Z Tworzyw Sztucznych

Monter wyrobów z tworzyw sztucznych. Makroregion województwo mazowieckie

Vacante de operador de prensa hidráulica/operadora de prensa hidráulica en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico › Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico › operador de prensa hidráulica/operadora de prensa hidráulica.

Traducción de la profesión: Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń › Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych › Operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych oraz do produkcji wyrobów papierniczych › Operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Składanie detali z tworzyw sztucznych, pakowanie i oznaczanie wyrobów gotowych.

Praca w godzinach 6.00 - 14.00 oraz 14.00 - 22.00.

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- pozostałe: sprawność manualna, dokładność, spostrzegawczość, dyspozycyjność do pracy zmianowej

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV - prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carfi Polska Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji".

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 493 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Empleador: "CARFI POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 25 749 40 00, email: recepcjacarfi.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1380StPr/24/0293.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico › Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico › operador de prensa hidráulica/operadora de prensa hidráulica ofertadas.