Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Ocupaciones elementales > Pracownik Produkcji

Pracownik produkcji. Polonia

Oferta de Ocupaciones elementales en Polonia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.

Pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy zajmujący się odpadami i inni pracownicy przy pracach prostych : Inni pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy przy pracach prostych gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - przygotowywanie produktu gotowego przy użyciu półsurowców w procesie produkcyjnym z wykorzystaniem urządzeń wchodzących w skład wymienionych linii produkcyjnych (LBD, KC, Portucon, Plunger)

- nadzór nad poprawnością procesu produkcyjnego

Praca w godzinach 6-14;14-22; 22-6.

Wymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- pozostałe: - umiejętność pracy przy maszynach (LBD, KC, Portucon, Plunger)

- gotowość do pracy w systemie 4-brygadowymSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w ŁodziMilionowa 91Łódź 93121- wymagane dokumenty: skierowanie- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 50.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Anna Grabowska, tel.: 422516622

Identificador de la vacante:1322StPr/19/7229.

Ver las 387 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.