Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines > Pracownik Produkcji Wyrobów Cukierniczych

Demanda en Polonia de Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines

Pracownik Produkcji Wyrobów Cukierniczych

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych : Operatorzy maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego i pokrewni : Operatorzy maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego i pokrewni

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obsługa urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych, przygotowywanie surowców, wypiek wafli, pakowanie.Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - pożądane- pozostałe:

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2800 (PLN).

Empleador: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "WAF" ANETA ŻUREK I MAREK SADOWSKI spółka cywilna.

Instrucciones para solicitar:

Aneta Żurek, tel.: 501 090 064

Identificador de la vacante:1622StPr/20/0377.

Ver las 224 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines ofertadas.