Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico > Pracownik Produkcji- Giełda Pracy 22.10.2019 R. Godz. 11.00, Pok. 30, Ul. Leszczyńskiego 8, 76-200 Słupsk

Pracownik produkcji- Giełda pracy 22.10.2019 r. godz. 11.00, pok. 30, ul. Leszczyńskiego 8, 76-200 Słupsk

Trabajos de Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico en Polonia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych : Operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych oraz do produkcji wyrobów papierniczych : Operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą obsługa maszyn oraz odbieranie, oklejanie, etykietowanie, kontrola jakości i pakowanie wyrobu gotowego.

Okres próbny 1 m-c, z możliwością przedłużenia.

Godz. pracy 6-14, 14-22, 22-6.Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczneSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w SłupskuLeszczyńskiego 8Słupsk 76200- wymagane dokumenty: skierowanie , cv- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 20.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2650 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Doradca klienta, tel.: 598460953

Identificador de la vacante:1810StPr/19/3192.

Ver las 155 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico ofertadas.