Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Otro personal de limpieza > Wykonywanie Prac Porządkowych

Wykonywanie prac porządkowych. Makroregion województwo mazowieckie

Contratación en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie) de Otro personal de limpieza

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Otro personal de limpieza.

Traducción de la profesión: Pracownicy przy pracach prostych › Pomoce domowe, sprzątacze i pracze › Sprzątacze pojazdów, zmywacze okien, pracze i inni sprzątacze › Inni sprzątacze.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i odpadków, czyszczenie podłogi i innych powierzchni używając szczotek, odkurzaczy lub innych urządzeń wspomagających sprzątanie

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne

- umiejętności: samodzielność, sumienność w wykonywaniu obowiązków - konieczne

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Czajewicza 2/4

Piaseczno 05500

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

Dodatkowy opis:

usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i odpadków, czyszczenie podłogi i innych powierzchni używając szczotek, odkurzaczy lub innych urządzeń wspomagających sprzątanie

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 533 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Instrucciones para solicitar:

Dorota Drabek, tel.: 224842680

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1330StPr/24/0691.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano › Otro personal de limpieza ofertadas.