Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Obsługi Biurowej

Pracownik obsługi biurowej. Polonia

Oferta de trabajo en Polonia de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: praca przy komputerzepomoc przy robieniu zdjęć do sklepu internetowegoWymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne- pozostałe: Mile widziane zainteresowania fotografią.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: skierowanie z PUP Wschowa,

kontakt email lub telefoniczny- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2300 (PLN).

Empleador: FIRMA HANDLOWA "ILSCY" SPÓŁKA JAWNA.

Instrucciones para solicitar:

Krzysztof Gała, tel.: 655409993, email: casu.pl" rel="nofollow">pracacasu.pl

Identificador de la vacante:1649StPr/19/0080.

Ver las 749 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.