Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Pracownik Magazynowy

Trabajo de Empleados de control de abastecimientos e inventario en Polonia

Pracownik Magazynowy

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Pracownicy biurowi : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych i ewidencji materiałów : Pracownicy spraw ewidencji materiałowej i transportu : Magazynierzy

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: prawidłowe oznakowanie składowanych towarów;

przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż.;

rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej;

utrzymywanie porządku i czystości w magazynie;

skanowanie towaru na magazynie

Pracownik musi posługiwać się językiem angielskim, bo tego potrzebuję obsługa sprzętu. Wymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- umiejętności: ZDOLNOŚCI MANUALNE - konieczne; WYSOKA KULTURA OSOBISTA - konieczne; ANALITYCZNE MYŚLENIE - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący - konieczne- inne zawody: Pozostali magazynierzy i pokrewni - konieczneSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w SzczecinieMickiewicza 39Szczecin 70383- wymagane dokumenty: Brak danych.- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 100.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 15 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Agnieszka DREJWS, tel.: 914254910, email: pupszczecin.pl" rel="nofollow">adrejwspupszczecin.pl

Identificador de la vacante:1435StPr/19/4499.

Ver las 1,208 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.