Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Profesionales de la publicidad y la comercialización > Pracownik Kreatywny

Vacante en Polonia de Profesionales de la publicidad y la comercialización

Pracownik Kreatywny

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.

Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw sprzedaży, marketingu i public relations : Specjaliści do spraw reklamy i marketingu

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: • Współpraca z działem B+R oraz działem marketingu w obszarze tworzenia koncepcji projektów biznesowych

• Współpraca z instytutami badawczo rozwojowymi

• Wsparcie w realizowanych projektach inwestycyjnych i inwestycyjno-badawczych

• Tworzenie analiz marketingowych, badań rynkowych

• Udział w tworzeniu biznesplanów dla instytucji finansowych i biznesowychWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- uprawnienia: kat. B prawo jazdy - konieczne- umiejętności: PRACA POD PRESJĄ CZASU - konieczne; PRACA W ZESPOLE - konieczne; samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technicznych i merytorycznych, kreatywność - konieczne- pozostałe: bardzo dobra umiejętność organizacji pracy, Umiejętności ustalania priorytetów, dyspozycyjność i terminowość, Szeroki zasób wiedzy z różnych dziedzin - technologii, nauki i biznesu, Nieprzeciętne zdolności logicznego myślenia i umiejętność łączenia faktów, Stała i ciekawa praca w rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość udziału w szkoleniach Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 3500 (PLN).

Empleador: SMB Consulting Sebastian Bochyński.

Instrucciones para solicitar:

Anna Tuszewska, tel.: 668893333, email: smbconsulting.pl" rel="nofollow">biurosmbconsulting.pl

Identificador de la vacante:1802StPr/19/2325.

Ver las 470 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.