Pracownik gospodarczy. Dolnoslaskie. Polonia

Trabajos de Otro personal de limpieza en Polonia (Dolnoslaskie)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza.
Pracownicy przy pracach prostych : Pomoce domowe, sprzątacze i pracze : Sprzątacze pojazdów, zmywacze okien, pracze i inni sprzątacze : Inni sprzątacze.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Sprzątanie powierzchni biurowych, korytarzy, pomieszczeń socjalnych, technicznych, sal konferencyjnych, sanitariatów, ciągów komunikacyjnych, mycie okien, praca w godzinach nocnych. Umowa o pracę na czas określony poprzedzona okresem próbnym. Trzy zmiany, praca także w nocy. Miejsce pracy: Wrocław (obiektyw na terenie Wrocławia). Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - konieczne; zasadnicze zawodowe - pożądane - inne zawody: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani - konieczne - pozostałe: wyksztalcenie podstawowe, zasadnicze zawodowe, staż pracy: 0,5 roku w zawodzie pracownik gospodarczy, dokladność, sumienność, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, brak przeciwwskazań do pracy ze środkami czyszczącymi, brak przeciwwskazań do dźwigania ciężaru powyżej 5 kg Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: - - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 486 ofertas de trabajo en "Dolnoslaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 26/12/2017.

Nº de vacantes: 6.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2200.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Aleksnadra Wiącek, tel.: 71 712 73 40

Empresa: MajorHouse Sp. z o.o..

Dirección: Lipowa 28, 58-230 Niemcza, Polska.

Contacto: Aleksnadra Wiącek, tel.: 71 712 73 40

Teléfono: 71 712 73 40.

Ver las 166 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza ofertadas.