Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Peones forestales > Pracownik Fizyczny

Empleo de Peones forestales en Polonia

Pracownik Fizyczny

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones forestales.

Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w rolnictwie, leśnictwie i rybołówstwie : Robotnicy pomocniczy w rolnictwie, leśnictwie i rybołówstwie : Pomocniczy robotnicy leśni

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: układanie drewna - praca na terenie woj. wielkopolskiego, pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy z Długich Nowych, a także na trasie Święciechowa, Wilkowice, Radomicko, Lipno, Wydorowo, Śmigiel, KościanWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- uprawnienia: prawo jazdy kat.

B  - pożądane- pozostałe: mile widziane doświadczenieSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: Usługi Leśne Ryszard Stachowski.

Instrucciones para solicitar:

Ryszard Stachowski, tel.: 609 068 583, email: wp.pl" rel="nofollow">ryszard.stachowskiwp.pl

Identificador de la vacante:1700StPr/19/0813.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones forestales ofertadas.