Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Empacadores manuales > Pracownik Do Prac Prostych

Pracownik do prac prostych. Polonia

Oferta en Polonia de Empacadores manuales

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Empacadores manuales.

Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle : Pakowacze

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Pakowanie, naklejanie etykiet na wyroby gotowe.

Praca w systemie jednozmianowym (06:00-14:15).

Proponowana forma zatrudnienie - umowa o pracę lub umowa zlecenie (do uzgodnienia).

Proponowana wysokość wynagrodzenia 3000 zł brutto.Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- uprawnienia: Książeczka sanitarno epidemiologiczna - pożądane- pozostałe: Chęci do pracy, książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć do jej wyrobienia.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Kontakt osobisty lub telefoniczny w godzinach od 10:00 do 14:00 numer telefonu 505 189 443.- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 6.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 3000 (PLN).

Empleador: Zakład Produkcyjno-Usługowy ZAPOL IMPORT-EKSPORT.

Instrucciones para solicitar:

Zdzisław Zazulak, tel.: 505 189 443

Identificador de la vacante:1580StPr/18/1915.

Ver las 261 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Empacadores manuales ofertadas.