Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios > Pozostali Pracownicy Obsługi Biurowej

Ofertas de trabajo de administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios en Podkarpackie (Polonia)

Pozostali Pracownicy Obsługi Biurowej

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina › administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa klientów bieżących, obsługa panelu firmy na platformie sprzedażowej w tym sporządzanie ofert dla produktów, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej.

Po okresie próbnym możliwość dalszego zatrudnienia.

Mile widziana znajomość branży suplementów diety.

Praca w poniedziałek i piątek w godz.: 07:00-15:00 oraz wtorek-czwartek od 08:00-16:00.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- umiejętności: Obsługa komputera - konieczne; Dobra organizacja pracy - konieczne; komunikatywność - konieczne; Planowanie pracy własnej - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Podkarpackie.

Ver 108 ofertas de trabajo en "Podkarpackie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: IRONFLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dominika Krawiec, tel.: 533 180 731, email: dominika.krawiecironflex.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:1708StPr/24/0567.

Ver las 16 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina › administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios ofertadas.