Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Biurowy

PRACOWNIK BIUROWY. Polonia

Empleo de Oficinistas generales en Polonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Archiwizacja dokumentów, pomoc w pracach biurowych.

Praca od pon-pt w godz.

7-15.

Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- pozostałe: Poziom wykształcenia - nie wymagane.

Staż pracy - nie wymagany.

Uprawnienia / umiejętności - umiejętność obsługi komputera.

Znajomość j. obcych - nie wymagana.Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w PruszkowieDrzymały 30Pruszków 05800- wymagane dokumenty: CV, SKIEROWANIE- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 2769.84 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Michał Nowotniak, tel.: 227702034

Identificador de la vacante:1470StPr/18/2831.

Ver las 611 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.