Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Oficinistas generales > Asystent/ka Ds. Kadr

Oferta de trabajo de Oficinistas generales en Dolnośląskie (Polonia)

Asystent/ka Ds. Kadr

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: •    Realizacja procesów rekrutacji

•    Przygotowywanie i kontrola dokumentów związanych z zatrudnieniem

•    Przygotowywanie prostych zestawień kadrowych, raportów urlopowych oraz chorobowych

•    Ewidencjonowanie czasu pracy i nieobecności w systemie RCP

•    Organizacja oraz koordynacja podróży służbowych

•    Joyfull

•    Przygotowywanie dokumentacji związanych z zatrudnianiem cudzoziemców

•    Kontakt z agencjami pracy

•    Opracowywanie zestawień i raportów na potrzeby działu;

•    Wsparcie zespołu w realizacji usług kadrowych i płacowych

Godziny pracy 7:00 - 15:00

Praca na okres próbny: 3 miesiące, umowa na czas określony.

Kontakt z pracodawcą: hrdongyang.pl lub 717338017

Oferta dostęna w sali E, C

Wymagania:

- wykształcenie: pomaturalne/policealne - konieczne

- umiejętności: bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook) - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne

- pozostałe: wykształcenie pomaturalne/policealne, staż pracy brak wymagań, bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook), jęz. angielski B1 w mowie i piśmie

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: cv

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 155 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: DONG YANG ELECTRONICS SP. Z O.O..

Instrucciones para solicitar:

AGNIESZKA DROZDOWSKA, tel.: 717338017, email: hrdongyang.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/0533.

Ver las 182 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.