Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Ocupaciones elementales > Pracowni Utrzymania Terenów Zewnętrznych

Búsqueda de Ocupaciones elementales en Polonia

Pracowni Utrzymania Terenów Zewnętrznych

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.

Pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy zajmujący się odpadami i inni pracownicy przy pracach prostych : Inni pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy przy pracach prostych gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Sprzątanie i utrzymywanie w czystości chodników i terenów zielonych (zamiatanie, grabienie

liści, przycinanie krzewów, koszenie trawy), odśnieżanie wyznaczonych obszarów w okresie zimowym, obsługa i konserwacja narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w pracy, dbanie o właściwy stan otrzymanych urządzeń i narzędzi pracy, wykonanie zadań dodatkowych zleconych przez przełożonego. Praca od pon-pt w godz. 6:00-14:00.Wymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- pozostałe: Poziom wykształcenia- podstawowy. Staż pracy- 1 rok. Uprawnienia/ umiejętności- Prawo jazdy kat. B.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Cv, skierowanie- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 25.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2600 (PLN).

Empleador: PGNiG Serwis Sp. z o.o..

Instrucciones para solicitar:

Paulina Czubryt, tel.: 511 735 012, email: serwis.pgnig.pl" rel="nofollow">rekrutacjeserwis.pgnig.pl

Identificador de la vacante:1470StPr/19/1458.

Ver las 429 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.