Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Empleados de servicios de transporte > Technik / Technička Dopravy (se Znalostí Ruštiny Nebo Ukrajinštiny), Provozní Technici V Dopravě

Technik / technička dopravy (se znalostí ruštiny nebo ukrajinštiny), Provozní technici v dopravě

Búsqueda en República Checa (Královéhradecký kraj) de Empleados de servicios de transporte

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de servicios de transporte.

Traducción de la profesión: Úředníci › Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice › Úředníci v logistice › Úředníci v dopravě a přepravě.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt zasláním životopisu na e-mail espandrttvtransport.cz . Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor, při kterém budou seznámeni s pracovním prostředím.

Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 15:00 hodin.

Požadujeme:

- znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem

- dobré komunikační schopnosti

- zodpovědnost za předávání informací

- odolnost vůči stresu

- schopnost řešit krizové situace s nadhledem

- znalost nákladních vozidel výhodou, ne podmínkou (zaučení zkušenými techniky)

- znalost práce na PC.

Náplň práce:

- každodenní kontakt s rusky/ukrajinsky mluvícími řidiči

- technická podpora řidičů - budete jejich kontaktní osoba při technických obtížích

- evidence závad na vozidlech naší flotily

- řešení požadavků na servis vozidel s hlavním technikem (vlastní servis v areálu firmy)

- předávání vozidel - pokud bude vozidlo připraveno na provoz, předáte jej řidiči.

Nabízíme:

- zajímavou a pestrou práci v rodinné dopravní firmě s 30-ti letou tradicí, řízené profesionálním týmem, která je specialistou na dopravu do Scandinávie, Itálie a Francie

- zaškolení a odbornou pomoc kolegů

- dotované obědy, mobilní telefon

- zaměstnanecký program benefitů.

País del trabajo: República Checa.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 38 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: TTV spedice spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Josef Ešpandr. Tel.: +420 607 007 879. E-mail: espandrttvtransport.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 607 007 879
  • Correo electrónico: espandrttvtransport.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:29208800730.

Ver las 26 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de servicios de transporte ofertadas.