pracovnice expedice, Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Ofertas de trabajo en Středočeský kraj (República Checa) de Peones de carga

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.
Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech : Pomocní pracovníci v dopravě a skladování : Pomocní manipulační pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplní tvé práce bude bezchybný systémový výdej materiálu, expedice zboží k zákazníkovi, tvorba vývozních dokumentů ( DL, CMR, ostatní náležitosti ), průběžné inventury expedičního skladu, komunikace s řidiči kamiónů, vedoucí expedice a výrobou, archivace dokladů. Požadujeme ukončené ÚSO nebo srovnatelné vzdělání. Praxe a zkušenost z výkonu obdobné pozice nejen v automobilovém průmyslu. Znalost práce na PC, schopnosti komunikační, organizační, samostatnost, flexibilitu a pracovat v týmu. Nabízíme stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě, 5 týdnů dovolené, stravenky ve výši 70,- Kč a závodní stravování v závodní jídelně, kde máte možnost si vybrat ze 3 jídel, svoz z Mladé Boleslavi, které je hrazeno firmou. Firemní akce na sport, kulturu a volný čas, zvyšování kvalifikace a možnost kariérního růstu. Měsíční prémie 10%, příplatky dle zákoníku práce, 18-ti směnný provoz, pracovní poměr na dobu neurčitou a nástup možný ihned. , Dovolená navíc - 5 týdnů

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Středočeský kraj.

Ver 443 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/10/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: 19700.0 CZK mínimo y 19700.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Lenka Popprová, specialista HR

Empresa: KWD Bohemia, s.r.o..

Contacto: Lenka Popprová, specialista HR

Email: lenka.popprovaReemplazar por una arrobakwdag.com

Teléfono: +420 775 859 452.

Ver las 934 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.