Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho > Pracovník Výroby - Operátor Autoklávů, Obsluha Strojů Na Výrobu A Zpracování Výrobků Z Pryže

Pracovník výroby - operátor autoklávů, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Vacantes en Plzeňský kraj (República Checa) de Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu a papíru : Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Klostermannova 995, Rokycany

Náplň práce: obsluha tlakové nádoby - autoklávu, nasazování gumových polotovarů na kovové formy podle technologického postupu, kontrola kvality nasazení a po vulkanizaci polotovarů sundání z forem. Ovládání autoklávu. Tato práce je fyzicky velice namáhavá - kombinace fyzické a tepelné zátěže.

Požadujeme: nižší střední odborné vzdělání

Nabízíme: platové ohodnocení od. 20.900,- Kč/měs., 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací, zajištěné ubytování

Kontakt: p. Šavlová Markéta, tel.: 371 400 133, e-mail: marketa.savlovahutchinson.cz, první kontakt telefonicky nebo e-mailem

Región: Plzeňský kraj.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 49.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20900 (CZK mensual).

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Comidas incluidas.

Empleador: HUTCHINSON s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Markéta Šavlová. Tel.: +420 371 400 133. E-mail: hutchinson.cz" rel="nofollow">marketa.savlovahutchinson.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 371 400 133
  • Correo electrónico: marketa.savlovahutchinson.cz

Identificador de la vacante:15110060735.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho ofertadas.