Pracovník ve výrobě potravin, Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Oferta de trabajo de Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines en Královéhradecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků : Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků.

Descripción de la oferta de trabajo:
PRACOVNÍK VE VÝROBĚ POTRAVIN Základní popis Rodinná firma z Dubence u Dvora Králové nad Labem hledá nové spolupracovníky. Firma se zaměřuje na výrobu knedlíků a dalších zchlazených produktů. Práce se vykonává ve výrobně v Dubenci ve dvousměnném provozu a převážně ve stoje. Nástup možný ihned. Náplň práce: · ruční a strojová výroba knedlíků a dalších produktů · příprava těsta · plnění knedlíků náplněmi · vaření knedlíků · příprava knedlíků k expedici · úklid pracoviště, strojů a zařízení Požadujeme - spolehlivost, pečlivost, pracovitost - aktivní přístup -manuální zručnost - odpovídající zdravotní stav (práce ve stoje) - ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a dopolední směna) - flexibilitu (není pevná pracovní doba) - praxe v oboru není podmínkou Nabízíme · práci na HPP · pracoviště v Dubenci u Dvora Králové nad Labem · odpovídající mzdové ohodnocení (15 000,- až 20 000,- Kč/měsíc hrubého) · odměny na základě osobního hodnocení nad rámec základní mzdy · zajištěná doprava ze Dvora Králové a Jaroměře · volné soboty - krátký/dlouhý týden (volné dva prodloužené víkendy v měsíci) · příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti · slevu na firemní výrobky V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj životopis, příp. volejte na tel. 777 098 140 (Vladislav Hynek), vladislav.hynekReemplazar por una arrobaknedlikarna.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 292 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 13/08/2017.

Nº de vacantes: 8.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 15000.0 CZK mínimo y 20000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Vladislav Hynek

Empresa: Jaroslava Hynková.

Contacto: Vladislav Hynek

Email: vladislav.hynekReemplazar por una arrobaknedlikarna.cz

Teléfono: +420 777 098 140.

Ver las 214 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines ofertadas.