Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Técnicos en ingeniería mecánica > Pracovník Technické Přípravy Výroby, Strojírenští Technici Technologové, Normovači

Pracovník technické přípravy výroby, Strojírenští technici technologové, normovači

Empleos de Técnicos en ingeniería mecánica en Kraj Vysočina (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Strojírenští technici

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: příprava technologických postupů, denní zadávání dat, podpora oddělení plánování výroby, spolupráce s ostatními úseky organizace, vedení příslušné dokumentace, účast na výrobních a ostatních poradách.

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, výhoodou znalost AJ/ NJ, znalost práce na PC, aktivní přístup, pečlivost, zodpovědnost, zájem o technologii výroby, spolehlivost a zájem učit se novým věcem, organizační schopnosti.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, odpovídající zaškolení, jazykové kurzy, možnost kariérního růstu a externích školení, stravenky 100 Kč/den, občerstvení na pracovišti, mzda dle zkušeností, nástup možný ihned.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 91 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 22000 (CZK mensual).

Empleador: HOEKO - Automotive s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Miroslava Krumplová. Tel.: +420 565 650 392. E-mail: hoeko.cz" rel="nofollow">personalnihoeko.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 565 650 392
  • Correo electrónico: personalnihoeko.cz

Identificador de la vacante:16208170769.

Ver las 492 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.