Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Personas que realizan trabajos varios > Pracovník Stavební údržby, Pomocní Pracovníci údržby Budov A Souvisejících Prostor

PRACOVNÍK STAVEBNÍ ÚDRŽBY, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Empleo de Personas que realizan trabajos varios en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Personas que realizan trabajos varios.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pracovníci s odpady a jiní nekvalifikovaní pracovníci : Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci údržby budov

Descripción de la oferta de trabajo:

A11 a:10/8/2018 Náplň práce: - malířské a natěračské práce, drobné opravy sádrokartonu, čištění odpadního potrubí, opravy zámkové dlažby, obrubníků, ostatní drobné údržbářské práce Požadujeme: - SOU nebo SOŠ - praxe v oboru výhodou - ŘP skup.

B - obsluha pracovních plošin výhodou - svářečský průkaz výhodou - spolehlivost, flexibilita, komunikativnost, samostatnost Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, následně možnost prodloužení Pracovní doba 7:00-15:30 (PO-PÁ) Životopisy v ČJ zasílat na email - viz výše Součástí Vašeho strukturovaného životopisu musí být následující prohlášení: "Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby společnost Hyundai Engineering Czech s.r.o se sídlem tř.

T.

G.

Masaryka 1117, 738 01 Frýdek-Místek, IČ: 01741861, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení"

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 515 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 22000 mínimo y 23000 máximo (CZK mensual).

Empleador: HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Gabriela Vitoslavská. E-mail: gabriela.vitoslavskahec-czech.cz. Adresa: tř. T. G. Masaryka 1117, 73801 Frýdek-Místek 1.

Forma de contacto:

  • Dirección: tř. T. G. Masaryka 1117, 73801 Frýdek-Místek 1
  • Ciudad: Frýdek-Místek; Código postal: 738 01; Dirección: tř. T. G. Masaryka 1117, 73801 Frýdek-Místek 1
  • Correo electrónico: gabriela.vitoslavskahec-czech.cz

Identificador de la vacante:14876060748.

Ver las 113 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Personas que realizan trabajos varios ofertadas.