Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud > Pracovník V Sociáních Službách, Ostatní Pracovníci Osobní Péče Ve Zdravotní A Sociální Oblasti Jinde Neuvedení

Pracovník v sociáních službách, Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Oferta de empleo en República Checa (Královéhradecký kraj) de Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Barevné domky Hajnice vypisují výběrové řízení na pozici Pracovník v sociálních službách s možností nástupu od 1.4.2019 . Pracovní pozice zahrnuje přímou práci s klientem, podílení se na plánování jeho činností, které rozvíjejí jeho schopnosti a dovednosti, které vedou k samostatnému bydlení a práci. Požadujeme kurz pracovníka v sociálních službách (možnost doplnění do 18 měsíců) nebo vzdělání dle vyhlášky 505/2006 Sb., trestní bezúhonnost, spolehlivost, pracovitost a řidičský průkaz typu B (aktivní řidič). Nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, plat dle tabulek pro pracovníky v sociálních službách 8. platová třída, zvláštní příplatek, příplatek za směnnost,zákonné příplatky, po zkušební době možnost osobního ohodnocení. Své životopisy zasílejte emailem na dankovabarevnedomky.cz

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 138 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 19390 mínimo y 29230 máximo (CZK mensual).

Empleador: Barevné domky Hajnice.

Obraťte se na kontaktní osobu. Alena Daňková. Tel.: +420 727 955 628. E-mail: barevnedomky.cz" rel="nofollow">dankovabarevnedomky.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 727 955 628
  • Correo electrónico: dankovabarevnedomky.cz

Identificador de la vacante:15841710783.

Ver las 265 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.