Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Trabajadores de los cuidados personales en instituciones > Pracovník/ce V Sociálních Službách, Pracovníci Přímé Obslužné Péče V Oblasti Pobytové Péče

Demanda de Trabajadores de los cuidados personales en instituciones en República Checa (Zlínský kraj)

Pracovník/ce V Sociálních Službách, Pracovníci Přímé Obslužné Péče V Oblasti Pobytové Péče

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)

Descripción de la oferta de trabajo:

pracoviště Kroměříž

- požadavky: vzdělání základní/vyučení, profesní vystupování, spolehlivost, důslednost, flexibilita, empatie, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, osvědčení PSS výhodou - není podmínkou, komunikativnost - komunikace s lidmi se zdravotním postižením

- pracovní úvazek: 37,5 hodin týdně, nepřetržitý pracovní režim

- plat pracovníka v sociálních službách BEZ osvědčení PSS: 4. platová třída, plat 19.590 Kč plus zákonné příplatky, stanovení platu dle NV č. 341/2017 Sb., po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, 6 týdnů dovolené

- plat pracovníka v sociálních službách S osvědčením: 5. platová třída, plat 21.280 Kč plus zákonné příplatky, stanovení platu dle NV č. 341/2017 Sb., po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, 6 týdnů dovolené

- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pospisilovasskm.cz příp. kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.)

Región: Zlínský kraj.

Ver 133 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 19590 (CZK mensual).

Empleador: Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace.

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Michaela Pospíšilová. Tel.: Tel.(budezveřejněn):+420 573 503 751,774 771 056. E-mail: sskm.cz" rel="nofollow">pospisilovasskm.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 Tel.(budezveřejněn):+420 573 503 751,774 771 056
  • Correo electrónico: pospisilovasskm.cz

Identificador de la vacante:17640800726.

Ver las 1,287 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones ofertadas.