Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Trabajadores de los cuidados personales en instituciones > Pracovník/ce V Sociálních Službách - Aktivizační Pracovník Domov Přístav (domov Se Zvláštním Režimem), Ošetřovatelé A Pracovníci V Sociálních Službách V Oblasti Pobytové Péče

Pracovník/ce v sociálních službách - aktivizační pracovník Domov Přístav (Domov se zvláštním režimem), Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Demanda de Trabajadores de los cuidados personales en instituciones en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)

Descripción de la oferta de trabajo:

Hlavní cíl: Vedená přímá obslužná a pečovatelská činnost s uživatelem sociálních služeb se zaměřením na aktivizační činnosti.  Dodržování etických pravidel v práci s uživateli.

Cílová skupina: osoby starší 26 let, osoby s bezdomoveckou historií s potřebou pečovatelské služby

Požadujeme:

- akreditovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

- minimálně středoškolské vzdělání

- čistý trestní rejstřík

- komunikativnost a schopnost spolupráce v týmu, psychická vyrovnanost a odolnost

- schopnost empatie, vstřícného přístupu k uživatelům

- odpovědný přístup k práci

- ochota dále se vzdělávat

- práce s PC (práce ve Windows 7, MS Office, Open Office, Internet)

- respektování křesťanských zásad Armády spásy

- řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

- vzdělání sociální práce, speciální pedagogika

- tvořivost a kreativita

Nabízíme:

- zázemí mezinárodní křesťanské organizace

- práci v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí na Hlavní pracovní poměr

- nástupní plat  od 18.000,-

- zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, dovolená 25 dnů, aj.)

- možnost dalšího vzdělávání

- podporu osobnostního růstu

- dovolená navíc, příspěvek na podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, aj.

Prac. doba od 7.00 nebo 8.00 hod. Kontakt: e-mailem, do předmětu napište "pracovník volnočasových aktivit". Zájemci zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis a "Návrh aktivizačních činností pro klienty Domova Přístav" v rozsahu max A4.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 231 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 19000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Armáda spásy v České republice, z.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Alena Krejčí, ředitelka centra sociálních služeb. Tel.: +420 737 215 408. E-mail: czh.salvationarmy.org" rel="nofollow">alena_krejciczh.salvationarmy.org.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 737 215 408
  • Correo electrónico: alena_krejciczh.salvationarmy.org

Identificador de la vacante:15471480795.

Ver las 1,398 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones ofertadas.