Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Profesionales del trabajo social > Pracovník V Sociálních Službách V Chráněném Bydlení, Specialisté V Oblasti Sociální Práce

Pracovník v sociálních službách v chráněném bydlení, Specialisté v oblasti sociální práce

Contrato de Profesionales del trabajo social en República Checa (Zlínský kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.

Specialisté : Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech : Specialisté v oblasti sociální, církevní a v příbuzných oborech : Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství

Descripción de la oferta de trabajo:

Vzdělání odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.; zkušenost práce s lidmi s mentálním postižením; dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práci dne; praxi s poskytováním přímé obslužné péče; uživatelská práce na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost; Náplň práce: Podpora klienta při získávání dovedností pro zvládání péče o vlastní osobu, pomoc a podpora při běžných denních činnostech, podpora soběstačnosti klienta, podpora v orientaci v čase, místě, vytváření a rozvíjení prac. návyků, podpora při vytváření sociálních a společenských kontaktů klienta, vedení volnočasových aktivit, vedení sociální dokumentace; Váš strukturovaný životopis, na adresu: j.janeckovanadeje.cz CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: pracovník v sociálních službách chráněné bydlení Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční odměny

Región: Zlínský kraj.

Ver 267 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: NADĚJE .

Obraťte se na kontaktní osobu. Jana Janečková. Tel.: +420 577 112 982. E-mail: j.janeckovanadeje.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 577 112 982
  • Correo electrónico: j.janeckovanadeje.cz

Identificador de la vacante:14476830767.

Ver las 354 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.