Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Trabajadores y asistentes sociales > Pracovník V Sociálních Službách, Sociální Pracovníci V Oblasti Péče O Zdravotně Postižené

Trabajo en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Trabajadores y asistentes sociales

Pracovník V Sociálních Službách, Sociální Pracovníci V Oblasti Péče O Zdravotně Postižené

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti práva, kultury, sportu a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti právní, sociální a církevní : Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Descripción de la oferta de trabajo:

Popis pracovní pozice: Jedná se o individuální práci s uživateli služby s lidmi se zdravotním postižením (zejména s chronickým duševním onemocněním) zaměřenou na podporu v oblasti bydlení, stravování, hospodaření s financemi, vyřizování běžných záležitostí, využívání dostupných služeb a informačních zdrojů.

Náplní práce je také vedení povinné dokumentace, práce na metodikách aj.

Požadavky: "odbornost - minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe v sociální oblasti a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách (dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, §116, písm. b).

Výhodou je praxe v oblasti práce s lidmi v sociální oblasti; "trestní bezúhonnost; "osobnostní předpoklady: komunikační dovednosti, trpělivost, důslednost, zodpovědný přístup k práci, úcta k pravidlům etiky, empatie, samostatnost a schopnost efektivního plánování času, flexibilita, průvodcovský přístup, ochota se dále vzdělávat a vlastní iniciativa v této oblasti; Nabízíme: "zajímavou, tvůrčí a smysluplnou práci s lidmi; "práci v dobrém kolektivu, nicméně na samostatném pracovišti; "zázemí stabilní organizace; "osobní růst, možnost dalšího prohlubování vzdělání; "platové podmínky odpovídající práci v sociální oblasti Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím životopis včetně motivačního dopisu na e-mail: m.vrbovskaslezskadiakonie.cz nejpozději do 7.

6.

2018 do 12:00h Do předmětu e-mailu prosím uveďte "Výběrové řízení NOE Karviná".

Vybráni zájemci budou na základě zaslaných životopisů a motivačních dopisů, pozváni k prvnímu kolu výběrovému řízení, které se uskuteční dne 8.

6.

2018 v Českém Těšíně a úspěšní zájemci budou vybráni k druhému, které proběhne 11.

6.

2018 v dopoledních hodinách, v kanceláři vedoucí střediska NOE Karviná, V Aleji 435, Karviná, Ráj.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 540 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 14/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 17464.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Iveta Kuczerová

Empresa: Slezská diakonie.

Contacto: Iveta Kuczerová

Email: m.vrbovskaslezskadiakonie.cz

Teléfono: +420 604 642 991.

Ver las 387 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.