Oferta en República Checa (Kraj Vysočina) de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio

Pracovník/ce V Sociálních Službách, Pečovatel/ka - Bystřice Nad Pernštejnem A Okolí, Ostatní Pracovníci V Sociálních Službách V Oblasti Ambulantních A Terénních Služeb A Domácí Péče

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Ošetřovatelé v oblasti domácí péče.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce: - přímá práce s uživateli v jejich domácím prostředí včetně vedení dokumentace Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem a okolí Nástup: dle domluvy Nabízíme: - dohodu o provedení práce, dohodu o pracovní činnosti (práce zejména v podvečer či o víkendu), - smysluplnou a zajímavou práci, - zázemí stabilní organizace. Požadujeme: - odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. - předpoklady pro práci s lidmi, - pracovitost, zodpovědnost, - potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst, - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka, - očkování proti žloutence typu B a zdravotní průkaz, - trestní bezúhonnost. Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené, studenty nebo aktivní pracovníky ve starobním důchodu. V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou (obálku označte "výběrové řízení CHPS") nebo na email jana.kincovaReemplazar por una arrobazdar.charita.cz Bližší informace: Mgr. Jana Kincová Křížková, mob.: 777 755 469, e-mail: jana.kincovaReemplazar por una arrobazdar.charita.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 162 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Salario: mínimo 90.0 CZK (Bruto Por horas).

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Jana Kincová Křížková

Empresa: Diecézní charita Brno.

Contacto: Mgr. Jana Kincová Křížková

Email: jana.kincovaReemplazar por una arrobazdar.charita.cz

Teléfono: +420 777 755 469.

Ver las 1,002 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.