Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Peones de explotaciones agrícolas > Pracovník/ce Rostlinné Výroby, Pomocní Pracovníci V Rostlinné Výrobě

pracovník/ce rostlinné výroby, Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Ofertas de empleo en República Checa (Ústecký kraj) de Peones de explotaciones agrícolas

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de explotaciones agrícolas.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství : Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství : Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

pracovník v rostlinné výrobě - pracovní doba Po - Pá od 7:00 - 15:30 hod.

Sázení zeleniny, kopání a sklizeň zeleniny.

Práce ve skladě zeleniny a její příprava k expedici.

Požadujeme dobrý zdravotní stav.

Převážná část práce se provádí ručně (není vhodná pro lidi, kteří mají zdravotní omezení se zády).

Místo výkonu práce - Mlékojedy a Keblice - střediska zeleniny.

Stravování - na střediscích zeleniny, kde jsou výdejny, je oběd je dodáván ze závodní kuchyně v Bohušovicích Práce v sobotu - dle potřeby podniku, sázení zeleniny, okopávka, sklizeň zeleniny do výše celoročního objemu přesčasových hodin.

Duben - sázení zeleniny, okopávka a pletí přezimovaného špenátu.

Sázení zeleniny také v sobotu dle počasí.

Květen - sázení zeleniny.

Okopávka zeleniny, okopávka také v sobotu.

Červen - sázení zeleniny.

Sklizeň zeleniny (zelí , kapusta, květák).

Sklizeň také v sobotu, dle požadavku odběratelů zeleniny.

Červenec - sázení zeleniny.

Srpen - Sklizeň zeleniny (zelí , kapusta, květák).

Okopávka a pletí pozdního špenátu.

Září - Sklizeň zeleniny (zelí , kapusta, květák).

Říjen - prosinec Sklizeň zeleniny (zelí , kapusta, květák).

Leden - březen - Práce na zelné lince, expedice zelí a kapusty .

Úklid středisek před sezónou. (Pondělí - pátek).

Výkon práce v okolí Bohušovic nad Ohří.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky pouze ve středu.

Osobně na adrese Masarykova č.p.

190, 411 56 Bohušovice nad Ohří od 9.00 hod. do 11.00 hod. v pondělí až pátek., Jiné výhody - dovolená 20+5 dní

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Ústecký kraj.

Ver 299 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/03/2018.

Nº de vacantes: 7.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 13500.0 CZK mínimo y 14900.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Ing. Ivo Kadeřábek, ředitel

Empresa: AGROKOMPLEX OHŘE a.s..

Contacto: Ing. Ivo Kadeřábek, ředitel

Email: i.kaderabekReemplazar por una arrobaagrokomplex-ohre.cz

Teléfono: +420 602 143 947.

Ver las 38 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de explotaciones agrícolas ofertadas.