PRACOVNÍK/CE PROGRAMŮ RESOCIALIZACE - DLUHOVÝ A PRACOVNÍ PORADCE, Odborní profesní poradci služeb zaměstnanosti

Ofertas de Agentes de empleo y contratistas de mano de obra en Karlovarský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de empleo y contratistas de mano de obra.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Zprostředkovatelé služeb : Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur.

Descripción de la oferta de trabajo:
Kontakt: POUZE e-mailem: jan.nemecekReemplazar por una arrobaclovekvtisni.cz. Strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky zašlete na e-mail do 20..8.2017. Nástupní mzda: 18 000,- Místo výkonu práce: Ostrov/Karlovarsko Pracovní doba: 8.00 - 16.30 hodin Hledáme nového kolegu nebo kolegyni, kteří budou s námi usilovat o to, aby lidé s trestní minulostí mohli překročit svůj stín, kteří věří, že tato práce má smysl a jsou připraveni provázet klienty v nepříznivých situacích, zvyšovat jejich motivaci ke změně, poskytovat konkrétní pomoc v zadlužení a nezaměstnanosti. Výběrové řízení proběhne v prostorách regionální pobočky Karlovy Vary, Blahoslavova 5/18, termín bude zájemcům upřesněn. NÁPLŇ PRÁCE: - zajištění programu prevence předluženosti a nezaměstnanosti - poradenství klientům v oblasti získávání pracovních kompetencí a podporu při hledání a udržení práce, popř. vzdělání, a při zbavování se dluhů - vedení seminářů pro cílovou skupinu (včetně seminářů ve věznici) - účast na poradách, konzultacích s probačními úředníky, kurátory a dalšími klíčovými osobami v kontextu nepříznivé situace klienta - analýza situace jednotlivých klientů, včetně negativních faktorů na straně vnějšího, systémového prostředí, a navrhování jejich změny POŽADUJEME: - VŠ, VOŠ v oblasti sociální práce, etopedie, pedagogiky a jiné - terénní i ambulantní působení a aktivní vyhledávání zájemců o službu - aktivní přístup k dluhové a pracovně právní problematice, resocializaci, sociálnímu znevýhodnění obecně UVÍTÁME: - praxi, zkušenost s cílovou skupinou - schopnost efektivně pracovat v týmu - samostatnost, kreativitu a flexibilitu - řidičský průkaz a vlastní osobní vůz NABÍZÍME: - možnost seberealizace v renomované nevládní organizaci - práci v profesionálním týmu za dobré platové ohodnocení - průběžnou individuální a týmovou supervizi - možnost dalšího vzdělávání a studijního volna - 5 týdnů dovolené , Dovolená navíc, Jiné výhody - možnost dalšího vzdělávání

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Karlovarský kraj.

Ver 118 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 18000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Jan Němeček

Empresa: Člověk v tísni, o.p.s..

Contacto: Jan Němeček

Email: jan.nemecekReemplazar por una arrobaclovekvtisni.cz

Ver las 68 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de empleo y contratistas de mano de obra ofertadas.