Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Peones de la industria manufacturera > Pracovník / Pracovnice Do Výroby Potravin, Pomocní Dělníci Ve Výrobě

PRACOVNÍK / PRACOVNICE DO VÝROBY POTRAVIN, Pomocní dělníci ve výrobě

Búsqueda de Peones de la industria manufacturera en Královéhradecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech : Pomocní pracovníci ve výrobě : Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: příprava a úprava surovin nebo polotovarů k dalšímu zpracování, dodržování technologických postupů výroby potravin, uskladnění a příprava hotových výrobků k distribuci, skladová evidence, příprava podkladů pro expedici výrobků.

Požadavky: zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost, znalost práce na PC, schopnost pracovat v týmu, loajálnost a diskrétnost k novým recepturám, potravinářský průkaz - možnost získání od sml. lékaře zaměstnavatele.

Zaměstnanecké výhody: možnost zdokonalování v oboru, příspěvek na stravné, motivační mzdový růst, …

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalnieurona.cz

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 154 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 22000 máximo (CZK mensual).

Empleador: BOHEMIAN SEARESORT s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jitka Vlasáková. E-mail: eurona.cz" rel="nofollow">personalnieurona.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalnieurona.cz

Identificador de la vacante:17732820746.

Ver las 673 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.