Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Técnicos en ingeniería civil > Pracovník / Pracovnice Předpínání železobetonových Prefabrikátů, Stavební Technici Technologové, Normovači

Oferta en República Checa (Královéhradecký kraj) de Técnicos en ingeniería civil

Pracovník / Pracovnice Předpínání železobetonových Prefabrikátů, Stavební Technici Technologové, Normovači

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Stavební technici

Descripción de la oferta de trabajo:

CZ-ISCO: 31123   Stavební technici technologové, normovači

PRACOVNÍK / PRACOVNICE PŘEDPÍNÁNÍ ŽELEZOBETONOVÝCH PREFABRIKÁTŮ

- Místo výkonu práce: PREFA Nový Bydžov

1. máje č.p. 198, Chudonice, 504 01  Nový Bydžov

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody

- Pracovní náplň: předpínání železobetonových prefabrikátů, kontrola a vyhodnocování kvality betonu

- Požadujeme: vzdělání ve stavebním oboru, strojnictví výhodou, předpoklady a ochotu učit se novým věcem, spolehlivost a samostatnost

- Nabízíme: zaškolení a profesní rozvoj v perspektivním oboru, zázemí stabilní české společnosti

jednosměnný provoz; stravenky, příspěvek na životní pojištění a doplňkové penzijní připojištění

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Staněk Lukáš Ing., tel.: 495 842 235, 702 195 748, e-mail: lukas.stanekmsilnice.cz

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 91 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 30000 (CZK mensual).

Empleador: M - SILNICE a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Lukáš Staněk. Tel.: +420 495 842 235,702 195 748. E-mail: msilnice.cz" rel="nofollow">lukas.stanekmsilnice.cz. Adresa: Husova 1697, Bílé Předměstí, 530 03  Pardubice 3.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Pardubice; Código postal: 530 03; Dirección: Husova 1697, Bílé Předměstí, 530 03 Pardubice 3
  • Teléfono: +420 +420 495 842 235,702 195 748
  • Correo electrónico: lukas.stanekmsilnice.cz

Identificador de la vacante:17197740713.

Ver las 276 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil ofertadas.