Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Contables > Pracovník/pracovnice Financí A Správy Závazků A Pohledávek , Ostatní Specialisté V Oblasti účetnictví

Pracovník/pracovnice financí a správy závazků a pohledávek , Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Contratación en Plzeňský kraj (República Checa) de Contables

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables.

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti financí : Specialisté v oblasti účetnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání v ekonomickém oboru, výborná znalost MS Office (Word, Excel, Power point), všeobecná orientace v principech účtování, praxe na obdobné pozici 2 roky VŠ, 3 roky SŠ Výhodou: znalost AJ nebo RJ na komunikativní úrovni, znalost problematiky obchodně-závazkových vztahů, znalost problematiky pojišťování Popis práce: zajištění procesů v oblasti finančního účetnictví a správy závazků a pohledávek, rozbory pohledávek a závazků pro potřeby společnosti a bank, zajištění agendy spojené s pojištěním pohledávek a pojištěním společnosti, správa úvěrového portfólia, komunikace s bankami, zajištění plateb a finančních reportů, jednání s peněžními ústavy, pojišťovnami a právníky v rámci své činnosti Nabízíme: - zázemí tradiční strojírenské firmy - možnost dalšího vzdělávání - osobní program adaptace - mzdu min.

27.000,- Kč/měs. - příspěvek na penzijní připojištění 700 Kč - příspěvek na stravování - finanční odměna za přivedení nového zaměstnance 5 000 Kč - 5 týdnů dovolené

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/04/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 27000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Jana Sedlářová

Empresa: PILSEN STEEL s.r.o..

Contacto: Jana Sedlářová

Email: jana.sedlarovaReemplazar por una arrobapilsensteel.cz

Teléfono: +420 378 132 505.

Ver las 353 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables ofertadas.