Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Oficinistas generales > Pracovník Příjmu Objednávek V Pizzerii, Všeobecní Administrativní Pracovníci

Pracovník příjmu objednávek v pizzerii, Všeobecní administrativní pracovníci

Oferta de empleo de Oficinistas generales en República Checa (Jihomoravský kraj)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Všeobecní administrativní pracovníci : Všeobecní administrativní pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: * Vedení agendy do systému objednávek * Přijímání telefonických a elektronických objednávek * Práce s pokladnou a interním systémem * Komunikace se zákazníky a zaměstnanci pizzerie Požadujeme: * Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství * Časovou flexibilitu * Základy anglického jazyka výhodou *Práce s PC Nabízíme: * Smlouva na HPP (zaučení DPP/DPČ) * Možnost výběru směn (10:00 – 16:30 / 16:30 – 22:30 / 10:00 – 22:30) Zaujali jsme Tě a chceš se k nám přidat, pošli co nejdříve svůj životopis na infocarusopizza.cz

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 314 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 26000 máximo (CZK mensual).

Empleador: PMC food, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Piero Caruso. E-mail: infocarusopizza.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: infocarusopizza.cz

Identificador de la vacante:15053620703.

Ver las 607 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.