Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Peones de la industria manufacturera > Pracovník/nice Balení Sněhových řetězů, Manipulační Dělníci Ve Výrobě

Trabajos de Peones de la industria manufacturera en República Checa (Pardubický kraj)

Pracovník/nice Balení Sněhových řetězů, Manipulační Dělníci Ve Výrobě

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech : Pomocní pracovníci ve výrobě : Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Matyášova č.p. 2095, 560 02  Česká Třebová 2

Požadujeme:

- SOU vyučení

- manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost

Rozsah práce:

- 1 směnný provoz (v budoucnu možný 2 směnný provoz)

- montáž a balení sněhových řetězů

- PP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito

Nabízíme:

- stravenky, flexipassy

- 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days

- příspěvek penzijního připojištění

- pojištění odpovědnosti

- 2500 Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po sobě jdoucích měsíců

- vzdělávací kurzy, školení

Kontakt: e-mailem zaslat životopis

DOPORUČENKY JE MOŽNÉ POTVRDIT POUZE V PONDĚLÍ - PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ JE V ČESKÉ TŘEBOVÉ POUZE V TENTO DEN

Región: Pardubický kraj.

Ver 223 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 15000 (CZK mensual).

Empleador: Řetězárna Česká Třebová s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Monika Melšová. E-mail: pewag.cz" rel="nofollow">jobpewag.cz. Adresa: Smetanovo nábřeží 934, 517 54  Vamberk.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Vamberk; Código postal: 517 54; Dirección: Smetanovo nábřeží 934, 517 54 Vamberk
  • Correo electrónico: jobpewag.cz

Identificador de la vacante:15183120747.

Ver las 820 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.