Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado > Pracovník/nice Na Balícím Stroji, Obsluha Strojů Na Balení, Plnění A Etiketování

Pracovník/nice na balícím stroji, Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Ofertas de trabajo en Pardubický kraj (República Checa) de Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU: Živnostenská č.p. 858, 561 51  Letohrad

POŽADUJEME:

- vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu, pozitivní přístup k práci

- práci s fyzickou zátěží a v kolektivu

NABÍZÍME:

- Náborový příspěvek 20.000 Kč

- Týden dovolené navíc

- Stravenky za každou odpracovanou směnu

- Příspěvek na dopravu

- Čtvrtletní odměna za odpracovaný fond

- Příspěvek na penzijní fond

- perspektivní a stabilní zaměstnání v potravinářské společnosti zabývající se výrobou baget, sendvičů a hotových jídel (BAPA s.r.o. je dceřinou společností holdingu Hamé, s.r.o.)

- možnost pracovního růstu

- nástup dle dohody

Své životopisy zasílejte na personalnibapa.cz s uvedením v předmětu "Pracovník na balícím stroji".

Región: Pardubický kraj.

Ver 166 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 21000 mínimo y 23000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Gastos de viaje; Comidas incluidas.

Empleador: BAPA s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Magdaléna Foglová, Mzdová účetní. Tel.: +420 465 620 015. E-mail: bapa.cz" rel="nofollow">personalnibapa.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 465 620 015
  • Correo electrónico: personalnibapa.cz

Identificador de la vacante:10755380759.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado ofertadas.