Trabajo en República Checa (Středočeský kraj) de Operadores de autoelevadoras

Pracovník Mtz S řp. Sk. C, B, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý, manuálně zručný, rozumíte si alespoň základně s PC, máte ŘP. sk.

B,C, VZV? Pak hledáme přesně Vás! Náplň práce: - Příjem, výdej a uskladnění materiálových zásob - Odpis materiálu z našeho programového systému SAP - zaučíme - Manuální práce, převážení zboží s VZV - Naskladňování, převážení a vyskladnění sklářských výrobků v nákladním autě - Vydávání materiálních zásob Požadujeme: - Výuční list – výhodou - Manuální zručnost, pečlivost, všímavost - ŘP sk.

B, C, VZV - práce na ranní směny (6,00 - 14,00) Nabízíme: - Zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí - Balíček zaměstnaneckých benefitů - Místo výkonu práce – Poděbrady - Adaptační zaškolení, včetně školení na naše produkty - Nástup ihned Zaujala Vás tato pozice? Pošlete obratem Váš životopis nebo se dostavte osobně k nám do společnosti každý pracovní den v době od 9,00 - 11,00 hodin na osobní pohovor.

Případně volejte 739 488 911

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Středočeský kraj.

Ver 359 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 11/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 18000.0 CZK mínimo y 25000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Kateřina Horsinková

Empresa: Crystal BOHEMIA, a.s..

Contacto: Mgr. Kateřina Horsinková

Email: personalniReemplazar por una arrobacrystal-bohemia.com

Teléfono: +420 325 602 216.

Ver las 593 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.