Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado > Pracovník Masné Výroby, Obsluha Strojů Na Balení, Plnění A Etiketování

Empleos de Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado en República Checa (Jihomoravský kraj)

Pracovník Masné Výroby, Obsluha Strojů Na Balení, Plnění A Etiketování

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt: osobně (po telefonické domluvě v místě výkonu práce) nebo e-mailem

Vaším úkolem bude:

-    dle pokynů nadřízeného zajistit plynulou výrobu a odbyt našich výrobků

-    obsluha moderních strojů a zařízení

-    pracovní zařazení dle Vašich schopností a výrobních požadavků

-    jde o práci ve 2-směnném provozu (5:30-13:15 a 13:00-21:15 hod.)

Požadujeme:

-    dobrý zdravotní stav

-    manuální zručnost

Nabízíme:

-    práci ve stabilní společnosti

-    práci v novém moderním pracovišti

-    víkendy a svátky volno

-    pravidelný příjem

-    příspěvek na stravování

-    stravování na pracovišti

-    bonus za docházku

-    možnost nákupu firemních produktů za firemní ceny

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, bonus za docházku, možnost nákupu firemních produktů za firemní ceny

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Zámecká 13, 664 34  Kuřim

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 15.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 20000 máximo (CZK mensual).

Empleador: STEINEX a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Stolhoferová. Tel.: steinex.cz" rel="nofollow">stolhoferovasteinex.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 stolhoferovasteinex.cz

Identificador de la vacante:15331380785.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado ofertadas.