Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Telefonistas > Pracovník Call Centra - Telefonista/telefonistka, Operátoři Telefonních Panelů

pracovník call centra - telefonista/telefonistka, Operátoři telefonních panelů

Ofertas de empleo en República Checa (Ústecký kraj) de Telefonistas

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Telefonistas.

Úředníci : Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech : Pracovníci informačních služeb : Operátoři telefonních panelů

Descripción de la oferta de trabajo:

náplň práce : telefonická komunikace s účastníky řízení, administrativní práce v programu pro soudního exekutora. Požadujeme: středoškolské vzdělání, aktivní přístup k práci, komunikační, vyjednávací a přesvědčovací schopnosti, pečlivost, zodpovědnost, bezúhonnost.

Nabízíme práci  na plný úvazek,  nástupní plat od 18 000,- Kč dle dosažené praxe, 5 týdnů dovolené, stravenky, další firemní benefity, nástup možný ihned. Způsob prvního kontaktu uchazeče: průvodní dopis + životopis na email : personalniexekutor-ltm.cz, osobně

Región: Ústecký kraj.

Ver 192 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 18000 (CZK mensual).

Empleador: Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor.

Obraťte se na kontaktní osobu. Jitka Zahálková. E-mail: exekutor-ltm.cz" rel="nofollow">personalniexekutor-ltm.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalniexekutor-ltm.cz

Identificador de la vacante:17444340709.

Ver las 121 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Telefonistas ofertadas.