Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado > Pracovník/ce Balení Sýrů, Obsluha Strojů Na Balení, Plnění A Etiketování

Oferta en República Checa (Jihomoravský kraj) de Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado

Pracovník/ce Balení Sýrů, Obsluha Strojů Na Balení, Plnění A Etiketování

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Velkomoravská 2714/28, 695 01 Hodonín.

Hlavní úkoly: obsluha a sanitace výrobního zařízení, dodržování technologických a výrobních postupů.

Směny: ranní od 5:50 do 13:50, odpolední od 13:50 do 21:50, noční od 21.50 do 5:50, od pondělí do pátku.

V případě zvýšených objemů výroby i víkendový provoz ve stejných směnách.

Požadavky: min. výuční list, potravinářský obor výhodou.

Pečlivost, svědomitost, pracovní nasazení, časová flexibilita.

Závodní stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, další výhody dle kolektivní smlouvy.

Kontakt osobně každé pondělí od 10:00 do 11:00 hod, na tel.

725 716 017 v pracovní dny od 7:00 do 15.00 hod, na mail: zuzana.hoskovasavencia-fd.cz

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 348 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 16500 mínimo y 18500 máximo (CZK mensual).

Empleador: Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Zuzana Hošková. E-mail: savencia-fd.cz" rel="nofollow">zuzana.hoskovasavencia-fd.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: zuzana.hoskovasavencia-fd.cz

Identificador de la vacante:15742000797.

Ver las 73 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas de embalaje, embotellamiento y etiquetado ofertadas.