Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Secretarios administrativos y especializados > Pracovník/ce Administrativy, Odborní Administrativní Pracovníci A Asistenti

Contratación de Secretarios administrativos y especializados en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Pracovník/ce Administrativy, Odborní Administrativní Pracovníci A Asistenti

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo pracoviště: okraj Ostravy, cca 8 km z centra Ostravy.

Zašlete prosím životopis s motivačním dopisem na email: personalnidp-express.com Mladá, progresivně se rozvíjející přepravní společnost zabývající se expresní mezinárodní přepravou orientovanou na destinace FR, ES, PT, IT vyhlašuje výběrové řízení na pozici – pracovníka administrativy.

Popis pozice: -Příprava podkladů fin. reportů. -Vyhodnocování a kontrola procesů při přepravě zásilek. -Zpracování požadavků výkonných zaměstnanců firmy. -Plánování údržby vozového parku. -Komunikace s institucemi. -Další provozně admin. činnosti. -Asistence vedení Požadujeme: -Min.

SŠ vzdělání s maturitou. -Pokročilou uživ. znalost PC. -Znalost obch. administrativy – objednávky, faktury, dod. listy, apod. -Výborné org. schopnosti, samostatnost, rozhodnost. -Časovou i osobní flexibilitu. -Odolnost vůči stresu. -Pečlivost a smysl pro detail. -Schopnost dotahovat věci do konce. -Rychlé, logické a racionální myšlení. -Komunikativní znalost AJ. -ŘP skupiny B.

Výhodou: -Znalost údržby vozidel. -Základní účetně ekonomické znalosti. -Znalost ES jazyka.

Nabízíme: -Zajímavé finanční ohodnocení. -Silné finanční zázemí firmy. -Jistotu, stabilitu a férové jednání. -Příležitost k dalšímu rozvoji a kariérnímu růstu.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 496 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 29000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Ing. Jan Mikeska.

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Jan Mikeska. E-mail: personalnidp-express.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalnidp-express.com

Identificador de la vacante:15144710784.