Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Secretarios administrativos y ejecutivos > Pracovník/ce řízení Zachování Letové Způsobilosti, Odborní Pracovníci V Oblasti Správy Průmyslu A Dopravy

Pracovník/ce řízení zachování letové způsobilosti, Odborní pracovníci v oblasti správy průmyslu a dopravy

Trabajar de Secretarios administrativos y ejecutivos en Středočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě › Odborní administrativní pracovníci a asistenti › Odborní asistenti v administrativě.

Descripción de la oferta de trabajo:

Pozice: Pracovník/ce řízení zachování letové způsobilosti

Požadavky

-  ukončené SŠ vzdělání

-  obecná znalosti provozu a údržby letadel

-  samostatnost, pečlivost, svědomitost a odpovědnost za provedenou práci

-  schopnost práce s PC a software Office (Excel, Word)

-  znalost AJ - porozumění psanému textu

-  ochotu učit se novým věcem

Pracovní náplň

-  organizace plánované a neplánované údržby (příprava a tvorba požadavků na údržbu)

-  aktualizace databází pro řízení údržby a sledování technického stavu letadel

-  průběžné sledování limitů a omezení letové způsobilosti řízených letadel

-  kontrola záznamů o provedené údržbě

-  vedení dokumentace a záznamů řízení zachování letové způsobilosti

Nabídka

-  práce v rostoucí společnosti a mladém pracovním kolektivu

-  možnost odborného růstu

-  hlavní pracovní poměr

-  možnost dalšího vzdělávání

Pracovní doba:  8.00 hod. -  16.30 hod.

Nástup možný ihned. Mzda: 30 000,- Kč

Kontakt:Krůtová Lenka, e-mail: karieraok-aviation.cz

Místo výkonu práce: OK AVIATION Service, s.r.o., Drásov č.p. 201,  Příbram 1

Región: Středočeský kraj.

Ver 263 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OK AVIATION Service, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Krůtová. E-mail: karieraok-aviation.cz .

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: karieraok-aviation.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:21176540742.

Ver las 401 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.