Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovaquia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Pracovníci V Sklade

Pracovníci v sklade. Banskobystricky kraj. Eslovaquia

Oferta en Eslovaquia (Banskobystricky kraj) de Empleados de control de abastecimientos e inventario

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Administratívni pracovníci, úradníci : Administratívni pracovníci na záznam číselných a skladových údajov : Administratívni pracovníci v skladoch a doprave : Administratívni pracovníci v skladoch

Descripción de la oferta de trabajo:

• zodpovedá za príjem a výdaj skladového materiálu na zverenom úseku skladu

• zodpovedá za príjem a výdaj skladového materiálu, za nakladanie a vykladanie nákladných automobilov, pričom dodržiava predpisy o stohovaní materiálu a rešpektuje požiadavky / príkazy vodičov

• vedie evidenciu o príjme a výdaji tovaru na skladoch v zmysle vnútorných predpisov a príkazov nadriadeného, zaznamenáva skladové pohyby do systému

• zodpovedá za včasnú prípravu a prísun materiálu do výroby na základe plánov výroby zvereného úseku

• zodpovedá za správne umiestnenie a uskladnenie výrobkov a materiálu

• zodpovedá a spolupracuje pri fyzickej inventarizácii skladov, podieľanie sa na sčítavaní kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému

• zodpovedá za umiestňovanie prijatých zásob hotových výrobkov do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami

• zodpovedá za kontrolu a kompletizáciu pripraveného tovaru na expedíciu s objednávkou a ostatnou prepravnou dokumentáciou a ich prípravu na expedovanie prípadne na zverený výrobný úsek podľa objednávky a výrobného plánu

• zodpovedá za obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest

• zodpovedá za udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

• v prípade potreby zastupuje a vykonáva prácu ostatných skladníkov, plní nariadenia a príkazy nadriadeného podľa platnej organizačnej štruktúry

País del trabajo: Eslovaquia.

Región: Banskobystricky kraj.

Ver 115 ofertas de trabajo en "Banskobystricky kraj" (Eslovaquia).

Número de puestos: 6.

Tipo de puesto: Determinado.

Empleador: MAHAX Slovakia, s. r. o. (www.mahax.sk).

Ver las 1,508 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.