Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Pracovníci V Sociálních Službách - Vlašim, Pracovníci Přímé Obslužné Péče V Oblasti Ambulantních A Terénních Služeb A Pečovatelé V Oblasti Domácí Péče

Trabajo en República Checa (Středočeský kraj) de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio

Pracovníci V Sociálních Službách - Vlašim, Pracovníci Přímé Obslužné Péče V Oblasti Ambulantních A Terénních Služeb A Pečovatelé V Oblasti Domácí Péče

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Ošetřovatelé v oblasti domácí péče

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Vlašim

Pracovník v sociálních službách - pečovatel(-ka) bude poskytovat pečovatelskou službu seniorům, příp. lidem se zdravotním postižením v jejich domácnostech v Sázavě. Jejím úkolem bude zajišťovat pomoc a podporu klientům (převážně seniorům) v jejich domácnostech, zejména péči o domácnost, péči o osobu uživatele, donášky a dovážky obědů, doprovody k lékaři apod.. Pracovník společně s uživatelem také hodnotí prováděnou službu a plánuje její další průběh, vede záznamy o službě.

Nástup od  01.11.2018 nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Sázava

Požadavky zaměstnavatele:Zdravotní způsobilost, věk nad 18 let, bezúhonnost.Řidičský průkaz - aktivní řidič

Požadujeme dobrý vztah k seniorům a zdravotně handicapovaným, ochotu pomáhat druhým, komunikativnost, zodpovědnost, empatii, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce.

Výhodou je praxe v sociálních službách, absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách.

Plat je stanoven v souladu s nař. vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách podle vykonávané činnosti, kvalifikaci a zápočtu let praxe. První kontakt e-mailem nebo telefonicky, po-pá 7-15 hodin.

Región: Středočeský kraj.

Ver 417 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 15000 mínimo y 21000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Pečovatelská služba okresu Benešov.

Obraťte se na kontaktní osobu. Alena Králíčková. Tel.: +420 603 593 085. E-mail: ps-benesov.cz" rel="nofollow">kralickovaps-benesov.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 603 593 085
  • Correo electrónico: kralickovaps-benesov.cz

Identificador de la vacante:15355770756.

Ver las 589 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.