Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) > Pozyskiwanie Nowych Kontaktów Biznesowych I Realizacja Celów Biznesowych

Pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych i realizacja celów biznesowych

Contrato de Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) en Polonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC).

Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw sprzedaży, marketingu i public relations : Specjaliści do spraw sprzedaży produktów technicznych i medycznych (z wyłączeniem technologii informacyjno-komunikacyjnych)

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych i realizacja celów biznesowych przedsiębiorstwa. Reprezentowanie spółki na targach i eventach branżowych. Nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi podwykonawcami.

- Wynagrodzenie: 14,70 zł/brutto/godzina + prowizje bez górnej granicy. Praca na umowę zlecenia: Pierwsza umowa zlecenia na 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Docelowo praca na stałe.

- Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-16:00. Wymagane wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie handlu lub marketingu lub pokrewne. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące w pracy w dziale sprzedaży lub Call center lub jako przedstawiciel handlowy. Wymagana umiejętność kreatywnego myślenie. Kontakt telefoniczny lub e-mail: p.kowalskitrans-fusion.plWymagania:- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne- umiejętności: Umiejętność pracy w zespole - konieczne; Umiejętność pracy pod presją czasu - konieczne; Komunikatywność - konieczne- pozostałe: Wymagane wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie handlu lub marketingu lub pokrewne. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące w pracy w dziale sprzedaży lub Call center lub jako przedstawiciel handlowy. Wymagana umiejętność kreatywnego myślenie.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny lub e-mail: trans-fusion.pl" rel="nofollow">p.kowalskitrans-fusion.pl- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 14.7 (PLN).

Empleador: TRANS - FUSION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

PATRICK KOWALSKI, tel.: 690-666-460, email: trans-fusion.pl" rel="nofollow">p.kowalskitrans-fusion.pl

Identificador de la vacante:1506StPr/19/1020.

Ver las 1,026 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) ofertadas.