Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Peones de la industria manufacturera > Pozostali Robotnicy Wykonujący Prace Proste W Przemyśle

Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Contrato de Peones de la industria manufacturera en Polonia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: przygotowanie materiału do produkcji , wykonywanie prostych prac przy  przezwajaniu  silników elektrycznych , po okresie pracy w ramach umowy zlecenia i szkoleniu firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracęWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: cv- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD ELEKTROMECHANICZNY MALESZKA KRZYSZTOF MALESZKA ZENON SPÓŁKA JAWNA.

Instrucciones para solicitar:

MARIOLA ZIELIŃSKA- GOŁAŚ, tel.: 895357016, email: KADRYMALESZKA.PL

Identificador de la vacante:1347StPr/21/0534.

Ver las 591 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.