Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Otro personal de limpieza > Pozostali Pracownicy Zajmujący Się Sprzątaniem Gdzie Indziej Niesklasyfikowani/wagonowa/wy - Sprzątanie Wagonów

Oferta de trabajo en Polonia de Otro personal de limpieza

Pozostali Pracownicy Zajmujący Się Sprzątaniem Gdzie Indziej Niesklasyfikowani/wagonowa/wy - Sprzątanie Wagonów

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza.

Pracownicy przy pracach prostych : Pomoce domowe, sprzątacze i pracze : Sprzątacze pojazdów, zmywacze okien, pracze i inni sprzątacze : Inni sprzątacze

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: -SPRZĄTANIE WAGONÓW W PRZEDZIAŁACH, KORYTARZACH, PRZEDSIONKACH, OPRÓŻNIANIE ŚMIETNICZEK ORAZ WYTARCIE NA MOKRO ZEWNĘTRZNYCH ŚCIANEK, USUWANIE ŚMIECI, ZAMIATANIE I UMYCIE PODŁÓG (RÓWNIEŻ POD ŁAWKAMI I GRZEJNIKAMI), PRZETARCIE NA MOKRO STOLIKÓW, POPRAWIENIE UŁOŻENIA GALANTERII WAGONOWEJ (FIRANKI, POKROWCE NA ZAGŁÓWKI).

-SPRZĄTANIE W KABINACH WC I UMYWALKACH, OPRÓŻNIANIE I CZYSZCZENIE MISEK SEDESOWYCH I UMYWALEK, MYCIE DESEK SEDESOWYCH Z OBU STRON, CZYSZCZENIE ŚCIAN, SUFITÓW, DRZWI, KLOSZY, OŚWIETLENIA ZEWNĄTRZ, PÓŁEK, OSŁON GRZEJNIKÓW I PODŁÓG, CZYSZCZENIE SZYB, LUSTER I RAM OKIENNYCH.

PRACA WG GRAFIKÓW W RÓWNOWAŻONYM SYSTEMIE CZASU PRACY. PRACA W DNI WOLNE (SOBOTY I NIEDZIELE) WG GRAFIKÓW W RÓWNOWAŻONYM SYSTEMIE CZASU PRACY,

WYNAGRODZENIE 17,00 ZŁ BRUTTO/GODZ.

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

SZCZECIN, ZALESKIE ŁĘGI KANAŁ PARNICKI

1. KONTAKT OSOBISTY: POK. 202 II PIĘTRO SEKRETARIAT

2. KONTAKT TELEFONICZNY 914823585

3. CV NA ADRES E-MAIL OZWARS.PL

4. CV + LIST MOTYWACYJNY PRZESŁAĆ POCZTĄ LUB OSOBIŚCIE W SEKRETARIACIE ODDZIAŁU UL. DĄBROWSKIEGO 1A (POK. 202, II PIĘTRO)Wymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne; zasadnicze zawodowe - pożądane- umiejętności: DOKŁADNOŚĆ - konieczne; PUNKTUALNOŚĆ - konieczne; SUMIENNOŚĆ - konieczne; DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU - konieczne; SAMODZIELNOŚĆ - konieczne- inne zawody: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani - konieczneSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w SzczecinieMickiewicza 39Szczecin 70383- wymagane dokumenty: CV + LIST MOTYWACYJNY- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 25.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 17 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Paulina Miśkiewicz-Zyduch, tel.: 914254994, email: pupszczecin.pl" rel="nofollow">pmiskiewiczpupszczecin.pl

Identificador de la vacante:1435StPr/19/4157.

Ver las 79 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza ofertadas.