Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Operadores de máquinas y de instalaciones fijas > Pozostali Operatorzy Innych Maszyn I Urządzeń Przetwórczych Gdzie Indziej Niesklasyfikowani (nr 6737)

Pozostali operatorzy innych maszyn i urządzeń przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani (nr 6737)

Contrato de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas en Polonia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych : Inni operatorzy maszyn i urządzeń przetwórczych : Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: -obsługa i nadzorowanie maszyn w liniach technologicznychWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - konieczne- inne zawody: Pozostali operatorzy innych maszyn i urządzeń przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani, staż: 3 miesięcy - pożądaneSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: AGENCJA PRACY BALTYKA ul.

Sobieskiego 1/103, 85-060 Bydgoszcz tel.

690-836-518- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 9.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 13.7 (PLN).

Empleador: Agencja pracy „Baltyka” Ruslan Yatsenko.

Instrucciones para solicitar:

Ruslan Yatsenko, tel.: 690-847-388, email: baltyka.pracagmail.com

Identificador de la vacante:1445StPr/18/6737.

Ver las 216 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.