Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) > Pozostały Robotnik Budowlany Robót Stanu Surowego I Pokrewni Gdzie Indziej Niesklasyfikowani

Pozostały robotnik budowlany robót stanu surowego i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Trabajos de Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) en Polonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy budowlani i pokrewni (z wyłączeniem elektryków) : Robotnicy budowlani robót stanu surowego i pokrewni : Robotnicy budowlani robót stanu surowego gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: pomocnicze prace budowlane, roboty przy stanie surowym budynkówWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- pozostałe:  Umiejętność wykonywania robót stanu surowego

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów, obszar woj, podkarpackiego zgodnie ze zleceniami

Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w RzeszowiePartyzantów 1ARzeszów 35242- wymagane dokumenty: Cv  przesyłać na adres mail z dopiskiem zgody. Nie będą rozpatrywane cv bez  umieszczonej klauzuli zgody

Klauzula zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko stpr/20/1355  zgodnie z art. 6 ust.1  pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)  dalej RODO.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 15.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 1360 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Alicja Woźniak-Pytko, tel.: 0000000, email: pup.rzeszow.pl" rel="nofollow">awozniakpup.rzeszow.pl

Identificador de la vacante:1587StPr/20/1355.

Ver las 242 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.