Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Reguladores y operadores de máquinas herramientas > Posluževalec Cnc Stroja - M/ž

POSLUŽEVALEC CNC STROJA - M/Ž. Eslovenia

Contratación en Eslovenia de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.

Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Kovači/kovačice, orodjarji/orodjarke ipd : Strugarji/strugarke ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

OPERATER NA CNC-STROJU, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELO NA CNC STROJU, SKRBNA PRIPRAVA DELOVNIH SREDSTEV NA LINIJI OZ.

STROJU, NATANČNO IZPOLNJEVANJE OBRAZCEV ZA PRESKRBO ORODJI IN PRIPOMOČKOV, ZNANJE BRANJA  DELAVNIŠKIH RISB, SPROTNO KONTROLIRANJE KAKOVOSTI IZDELANIH PROIZVODOV NA LINIJI Z MERILI, ZA OBDELAVO PREPROSTEGA PREDMETA NA DELAVNIŠKI RISBI PRIPRAVITI CNC PROGRAM, NATANČNO IZVAJANJE DELOVNIH PROCESOV PO NAVODILIH, VZDRŽEVANJE ČISTOČE DELOVNIH STROJEV IN PROSTOROV., poznavanje meril (pomično merilo, mikrometer ipd.), natančnost pri delu in odgovornost za izvajanje procesov. izkušnje na podobnem delovnem mestu v proizvodnji, večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ADECCO H.R. d.o.o.; ADECCO H.R. d.o.o., PE Celje, Ljubljanska cesta 5 , 3000 CELJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: TRSTENJAK SABINA
Contact Phone: 051 693 163, 03 428 27 55
Contact Email: sabina.trstenjakadecco.si

Identificador de la vacante:NL73804.

Ver las 781 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.